3 urodziny Encyklopedii Roślin – napisali o nas!

Dziś 4 stycznia, a zatem dzień trzecich urodzin naszej Encyklopedii Roślin (www.kwiaty-ogrody.pl). Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dziś rozdajemy upominki dla autorów blogów, którzy napisali na temat encyklopedii na swoich blogach. Na mój apel o ocenę i wpis na temat encyklopedii odpowiedziały dwie osoby.

Mimo, iż pojawiły się tylko dwa wpisy na blogach, to jednak uzyskaliśmy ciekawy przekrój opinii. Otóż jeden wpis znalazł się na blogu profesjonalnym, prowadzonym przez doświadczonego hodowcę roślin, a drugi, to wpis z punktu widzenia amatora, miłośnika uprawy roślin.

Pierwszy z w/w wpisów pojawił się na blogu sklepu internetowego Florini.pl – we wpisie Jak umiejętnie dobierać rośliny do ogrodu – wyszukiwarka roślin, będąca częścią naszej Encyklopedii Roślin, została zaproponowana jako narzędzie ułatwiające dobór roślin do ogrodów, w których panują określone warunki klimatyczne i glebowe. Jest mi niezmiernie miło, że komentarz dotyczący naszej Encyklopedii Roślin znalazł się w towarzystwie profesjonalnych i użytecznych porad, udzielanych na blogu Florini.pl

Kolejny wpis poświęcony naszej Encyklopedii Roślin znalazł się na blogu kulinarnym „Sprawdzone przepisy” (http://jakiesmaczne.blogspot.com), którego autor we wpisie Czy znacie jakąkolwiek Encyklopedię Roślin, zamieszczoną w Internecie? poświęcił naszej encyklopedii dość sporo uwagi i przeprowadził test wyszukiwarki roślin. Zachęcam do odwiedzin tego bloga, nie tylko po to aby przeczytać opinię o naszej Encyklopedii Roślin, ale też po kila ciekawych przepisów na ciasta (aż ślinka cieknie) oraz poradę jak samodzielnie uzyskać sadzonkę ananasa po zjedzeniu jego smakowitego owocu.

Za oba wpisy bardzo dziękuję. Zgodnie z moją obietnicą do autorów obu blogów powędrują obiecane upominki. Jak widać na załączonym obrazku, nasz urodzinowy tort jest już nadgryziony, a pozostali blogerzy, którzy nie wzięli udziału w naszej zabawie, niech żałują, że tortu nie zasmakują :-)

comments: 0 » tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comment