Darmowe porady eksperta firmy Target

Na forum dyskusyjnym portalu PoradnikOgrodniczy.pl już tradycją stały się dyżury ekspertów, którzy doradzają użytkownikom forum z różnych dziedzin ogrodnictwa. Również w tym sezonie możemy liczyć na wsparcie ekspertów. Od 14 marca 2012 roku do grona ekspertów doradzających na naszym forum dołącza Pan dr inż. Janusz Mazurek – ekspert firmy Target.

Dr inż. Janusz Mazurek jest lekarzem roślin z wieloletnim doświadczeniem. Posiada dyplom doktora Akademii Rolniczej we Wrocławiu w specjalności Ochrona Roślin. Pracował m. in. w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego jako specjalista do spraw ochrony roślin oraz jako inspektor Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin Wojewódzkiego Inspektoratu we Wrocławiu. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Fitopatologicznego i Polskiego Towarzystwa Nauk Ogrodniczych.

Pana Janusza mieliśmy okazję poznać już w zeszłym roku, kiedy również doradzał na naszym forum. Jego obecność zawdzięczamy firmie Target – liderowi polskiego rynku środków ochrony roślin. Dzięki fachowym radom ekspertów takich jak Pan Janusz, nasze forum staje się prawdziwą skarbnicą wiedzy ogrodniczej.

Ekspert firmy Target będzie odpowiadać na pytania zadawane na forum w działach: Środki Ochrony Roślin oraz Nawozy i inne preparaty do pielęgnacji roślin.

Aby zadać pytanie ekspertowi, wystarczy się zarejestrować na naszym forum, wejść do jednej z w/w kategorii tematycznych i zadać pytanie. Porady są całkowicie bezpłatne. Ekspert będzie odpowiadać na pytania dotyczące stosowania środków ochrony roślin i nawożenia do końca maja 2012 roku. Zapraszam do odwiedzenia forum i zadawania pytań ekspertowi firmy Target.

2 komentarze to “Darmowe porady eksperta firmy Target”

  1. Ewa pisze:

    Pytanie związane z chorym oleandrem. Choruje od 6 m-cy. Preparaty ze sklepu ogrodniczego mu nie pomogły. Co można jeszcze z nim zrobić. Ma szorstkie liście, a na nich jakiś nalot. Pan ze sklepu ogrodniczego (po zastosowaniu wcześniej jakiś jego preparatów) oglądał chory liść i kazał się skierować do jakiegoś laboratorium biologicznego na badanie co to jest. Szkoda mi tego oleandra, bo wyhodowałam go z małej sadzonki i ma już może z 10 lat. Wcześniej ładnie kwitł. Proszę o radę.

  2. Teresa pisze:

    Proszę o rade na temat orzecha włoskiego ostatnie lata o tej porze orzechy są jeszcze w łupinie zeschniętej i masowo wiszą na drzewie a kiedyś bez łupi szybko spadały i łatwo było je zebrać . Czy to jakaś choroba je zaatakowała ?Pings responses to this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment