DLA DOMU i OGRODU w Gnieźnie

Posted on 4th Wrzesień 2012 in Aktualności z branży, Co w trawie piszczy?, Warto zobaczyć

W najbliższy weekend (8 i 9 września), już po raz szósty, odbędą się Targi DLA DOMU i OGRODU. W hali widowiskowo-sportowej GOSiR w Gnieźnie przy ul. Paczkowskiego 4 znajdą Państwo niemal wszystko do ogrodu oraz instalacje i wyposażenie domu od podłogi po dach. Zachęcamy do poznania ciekawostek Targów, wśród których są m. in.: orzechy piorące, ogrodzenia lecznicze czy wiatraki emerytalne. Co to jest, do czego służy i jak może się każdemu przydać można dowiedzieć się podczas Targów.

Na Targach nie zabraknie oczywiście możliwości uzyskania porad od fachowców zajmujących się montażem najnowszych systemów ogrzewania, centralnego odkurzania i innych instalacji domowych. Znaleźć będzie można modne firany i pościel wełnianą, a dla wygodnych rolety sterowane pilotem. Targi to także okazja do zapoznania się z bogatą ofertą materiałów wykończeniowych oraz dekoracyjnych czy architektonicznych. Właściciele domów wybudowanych w starszych technologiach będą mogli dowiedzieć się jak je gruntownie unowocześnić i poprawić komfort mieszkania – wśród proponowanych technologii np. bezinwazyjne osuszanie. Osoby dbające o przydomowy ogród znajdą na Targach materiały i inspiracje do urządzenia ogrodu, wykonawców elementów małej architektury ogrodowej czy systemów nawadniania. Nie zabraknie ekologicznych nawozów i innych produktów dla amatorów ogrodnictwa. Wszyscy chcący pogłębić swoją wiedzę z tego zakresu będą mogli nabyć specjalistyczne wydawnictwa w okazyjnych cenach. Wśród wystawców znalazła się również firma oferująca bogatą paletę instrumentów muzycznych. Ponadto planowane są pokazy artystycznego formowania szkła na żywo (z możliwością nabycia przedmiotów wykonanych na bezpośrednie zamówienia Zwiedzających). Odwiedzający mogą również liczyć na, deklarowane przez wielu wystawców, specjalne rabaty targowe.

Imprezie patronują m. in. portale Meble.pl, Planowanie onLine, PoradnikOgrodniczy.pl, Pomysł na dom, Pomysł na Ogród, oraz magazyny Living Room, Decoration & Design i Dom Idealny.

Wystawcy i organizator zapraszają w sobotę i niedzielę od 10:00 do 17:00. Na stronie www.dladomuiogrodu.com.pl chętni do odwiedzenia Targów znajdą m. in. mapkę ułatwiająca dotarcie do hali. Wstęp na Targi jest wolny od opłat.

POBIERZ ZAPROSZENIE NA TARGI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment