Ekologiczne nawozy torfowe GreenOK zawitają na warszawskich Targach Sadownictwa i Warzywnictwa 2013

GreenOk - przegląd produktów19-20 lutego w Warszawie rozpoczną się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa. Na 3. edycji tej prestiżowej imprezy będzie obecny polski dystrybutor marek GreenOK oraz Brunatne BioZłoto. Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW 2013 są jedną z największych w Polsce wystaw techniki poświęconej uprawie, pielęgnacji oraz przechowywaniu owoców i warzyw.

O GreenOK pisaliśmy już w zeszłym roku na stronie poradnika w artykule Nawozy naturalne – nawozy torfowe Brunatne BioZłoto i GreenOK zalecane do produkcji EKOLOGICZNEJ. Teraz produktom GreenOK i Brunatne BioZłoto będzie można bliżej przyjrzeć się na tegorocznych targach.

TSW 2013 są doskonałym miejscem spotkań wszystkich osób związanych z uprawą owoców i warzyw – począwszy od rolników i sadowników, poprzez dystrybutorów, na producentach skończywszy. Wśród wystawców znalazło się także stoisko GreenOK i Brunatne BioZłoto. Firma ma w swoim portfolio nawozy przeznaczone dla rolnictwa, warzywnictwa, sadownictwa oraz szkółkarstwa, uniwersalne preparaty do ogrodu i szklarni, a także profesjonalne środki do ogrodu i szklarni, które są dedykowane konkretnym roślinom.

Olegs Kukainis na stoisku GreenOK

Pan Olegs Kukainis na stoisku GreenOK

Oprócz prezentacji szerokiej gamy przyjaznych środowisku produktów, będzie możliwość porozmawiania z ekspertami firmy, poznania szczególnych właściwości nawozów torfowych, a także zasięgnięcia porady w kwestii nawożenia. Gościem specjalnym będzie Olegs Kukainis, łotewski producent GreenOK oraz Brunatne BioZłoto.

Targi Warzywnictwa i Sadownictwa odbędą się już po raz trzeci. Poprzednie edycje cieszyły się dużym zainteresowaniem krajowych producentów owoców i warzyw. Targi chętnie odwiedzali także goście zza granicy. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Na targach oprócz pokazów odbędą się konferencje, a także loteria z nagrodami!

Zobacz także na blogu:
Kompostowanie liści

Zainteresowanym polecam też sklep internetowy, w których można kupić produkty GreenOK i Brunatne BioZłoto:

2 komentarze to “Ekologiczne nawozy torfowe GreenOK zawitają na warszawskich Targach Sadownictwa i Warzywnictwa 2013”

  1. krystyna pisze:

    A czy można dowiedzieć się GDZIE??? odbywają się w/w targi sadownictwa??

    krystyna

  2. admin-rafaloku pisze:

    W Warszawie, a dokładnie w Centrum EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, tu jest link z mapką: http://www.tsw.targi.pl/pl/dojazdPings responses to this post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comment