Husqvarna na targach KOMTECHNIKA

Już 22 listopada Poznań na cztery dni zmieni się w centrum wiedzy na temat gospodarki komunalnej, najnowszych technologii stosowanych w zakładach utrzymania zieleni, a także ochrony środowiska. Tego dnia właśnie rozpoczynają się Międzynarodowe Targi Techniki komunalnej KOMTECHNIKA. Podczas tegorocznej edycji targów obecna będzie także firma Husqvarna, na której stoisku zaprezentowane będą najnowsze maszyny przeznaczone do profesjonalnej pielęgnacji zieleni.

Zbliżające się targi będą już 6 edycją KOMTECHNIKI. Rekordowa frekwencja oraz ilość wystawców podczas zeszłorocznej odsłony imprezy, wyraźnie pokazuje jak istotna jest komunikacja pomiędzy dostawcami technologii komunalnej, a profesjonalistami, którzy posługują się maszynami ogrodniczymi w codziennej pracy. Potrzeba wymiany wiedzy i doświadczeń sprzyja rozwojowi całej branży.

Przestrzenie publiczne, skwery, parki i ogrody miejskie stanowią o wizerunku miasta i jego mieszkańców. W celu utrzymania ich w estetycznej postaci warto skorzystać z odpowiednich maszyn do pielęgnacji terenów zieleni. Husqvarna oferuje pełną gamę profesjonalnych produktów używanych w zakładach utrzymania zieleni czy miejskich zarządach dróg. Swoje maszyny projektuje we współpracy ze specjalistami z branży komunalnej, spełniając wysokie wymagania względem jakości, wydajności, bezpieczeństwa i łatwości obsługi.

Husqvarna już tradycyjnie weźmie udział w targach KOMTECHNIKA. Nasi eksperci, służąc fachową wiedzą, przedstawią najlepsze rozwiązania dostępne na rynku pielęgnacji terenów zieleni. Każdy gość może liczyć na poradę, a co więcej na realne wypróbowanie naszych maszyn. Wspólnie przygotujemy najkorzystniejsze rozwiązanie, dostosowane do potrzeb danej firmy. Dzięki ofercie takiej jak np. Kontrakt Serwisowy Husqvarna ułatwiamy optymalizację wydajności pracy, a co za tym idzie także budżetu firmy. Zapraszam do odwiedzenia stoiska Husqvarna – powiedział Pan Paweł Przywózki, menedżer sprzedaży maszyn profesjonalnych w firmie Husqvarna.

Wśród wielu maszyn jakie zaprezentuje Husqvarna, pojawią się także kosiarki z przednim urządzeniem tnącym z najnowszej serii P 500. Urządzenia te są klasą samą w sobie, ponieważ tworzą nowy segment na rynku maszyn profesjonalnych. Dzięki nisko umieszczonemu środkowi ciężkości są bardzo stabilne. Z kolei unikalny, przegubowy układ kierowniczy zapewnia dużą zwrotność i pracę w ciasnych, trudno dostępnych miejscach. Atutem tych kosiarek samojezdnych jest szeroka gama osprzętu. Do każdej maszyny można zamontować pług wirnikowy, lemiesz, wytrzymałą szczotkę czy kosiarkę bijakową – a to nie wszystko…

Serdecznie zapraszamy na stoisko nr 6 firmy Husqvarna podczas targów KOMTECHNIKA, pawilon 9. Nie zabraknie wielu interesujących informacji oraz atrakcji.

Materiał prasowy nadesłany przez ComPress S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment