Jak taniej wyposażyć ogród? Trafiłem na super okazję!

Leroy Merlin - rabaty w couponation.plRobiąc przegląd ofert internetowych sklepów ogrodniczych, trafiłem dziś na stronę Cuponation.pl i od razu na pierwszej stronie (co widać na załączonym widoku ekranu) rzuciła mi się w oczy możliwość zakupów w Leroy Merlin ze zniżką 10%. Oni mają bardzo rozbudowany dział ogrodniczy, a tu taka gratka na tańsze zakupy! I pewnie myślicie, że uzyskanie kuponu na taką zniżkę jest skomplikowane?

Nic bardziej mylnego… i to mnie najbardziej zaskoczyło! Wystarczyło kliknąć w wybraną ofertę aby zobaczyć treść kodu upoważniającego do rabatu. Po chwili przekierowało mnie na stronę sklepu Leroy Merlin abym mógł wybrać co kupić z rabatem. Nie musiałem się nigdzie rejestrować aby zobaczyć kod rabatowy, wszystko odbyło się szybko i bez konieczności spełniania jakiś dodatkowych warunków, rejestracji itd.

Cuponation.pl to chyba coś nowego, bo trafiłem na to po raz pierwszy. Jest tu wiele ofert umożliwiających oszczędzanie na zakupach. Sklepy można wyszukać po nazwie, a zniżki są możliwe zarówno w postaci rabatu % jak i zniżki na konkretną kwotę (np. 10 zł rabatu na pieluszki Pampers). Ech…

To tyle tego dobrego… Pora na codzienność. Pooglądałem co tam jest ciekawego w Leroy Merlin, pomarzyłem o pięknym ogrodzie, a teraz śmigam do drugiego sklepu, gdzie jest rabat 10 zł na te Pampersy. W końcu to artykuł pierwszej potrzeby i może żona mnie pochwali za dobry zakup, czego i Wam życzę :-)

comments: 0 »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment