Jesień w ogrodzie, Gdańsk, 17-18 września 2011

Posted on 15th Sierpień 2011 in Aktualności z branży, Co w trawie piszczy?, Warto zobaczyć

Już od 9 lat na terenie Rënku – Pomorskiego Hurtowego Centrum Rolno-Spożywczego S.A. w Gdańsku odbywa się wiosenna impreza „Grajmy w Zielone” (jej termin przypada przeważnie na drugą połowę maja). Tegoroczną wystawę wiosenną odwiedziło około 27 tys. odwiedzających, którym swoją ofertę zaprezentowało około 300 wystawców. Rosnąca popularność wiosennego „Grajmy w Zielone” zaowocowała pomysłem zorganizowania jej jesiennej edycji – „Jesień w Ogrodzie”.

Jak informuje Stanisław Gierszewski, Prezes Pomorskiego Hurtowego Centrum Rolno-Spożywczego S.A. w liście przesłanym do wystawców – „Za nami 9 edycja naszej majowej imprezy “Grajmy w Zielone”. Wielu z naszych wystawców od paru lat sugerowało nam, że istnieje potrzeba stworzenia jej jesiennej edycji. Wychodząc naprzeciw tym coraz liczniejszym głosom, postanowiliśmy zorganizować w tym roku wystawę ogrodniczą połączoną z kiermaszem, która odbędzie się w dniach 17 i 18 września. Oczekujemy, iż asortyment stoisk wystawienniczych będzie nawiązywał do pory roku, dlatego spodziewamy się licznej reprezentacji roślin do jesiennych nasadzeń. Liczymy również, iż pojawią się warzywa i owoce charakterystyczne dla tej pory roku.

Organizatorzy jesiennej wystawy połączonej z targami ogrodniczymi chcą w ten sposób odpowiedzieć na coraz bardziej rosnący popyt na wiedzę, produkty i usługi z branży ogrodniczej. Dodatkowymi atutami są lokalizacja i miejsce imprezy. Infrastruktura i centralne położenie Rënku względem aglomeracji trójmiejskiej umożliwiają dogodny dojazd oraz łatwe przyjęcie coraz liczniejszej rzeszy odwiedzających.

Targi „Jesień w Ogrodzie” odbędą się w dniach 17 i 18 września 2011 roku (sobota i niedziela) w godzinach od 10:00 do 18:00 na terenie Pomorskiego Hurtowego Centrum Rolno-Spożywczego S.A, w Gdańsku, przy ulicy Wodnika 50.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment