Konkurs ogrodniczy. Wygraj udział w szkoleniu wartym 1.230 zł!

Na forum Poradnika Ogrodniczego rozpoczął się właśnie nowy konkurs. Nagrodą główną jest udział w praktycznym szkoleniu z zakładania ogrodu, które odbędzie się na placu budowy ogrodu. Organizatorem szkolenia i fundatorem nagrody głównej jest pracownia architektury krajobrazu Gordo Studio. Ponadto wśród uczestników konkursu rozlosujemy 10 atrakcyjnych nagród dodatkowych!

Konkurs jest wyjątkowy, bo na forum jeszcze nigdy nie mieliśmy tak wartościowej nagrody głównej, a cała pula nagród jest warta ponad 1.500 zł. Niemniej wyjątkowa jest sama nagroda główna – praktyczne szkolenie z budowy ogrodu jest jedynym tego typu organizowanym w Polsce. Jak dotąd prawdopodobnie nikt jeszcze nie organizował szkolenia na placu budowy ogrodu, na którym uczestnicy zobaczą w praktyce jak wykonać krok po kroku poszczególne czynności związane m. in. z:

  • przygotowaniem terenu pod założenie ogrodu,
  • wykonaniem drenażu i odwodnienia,
  • zakładaniem trawnika z siewu i z rolki,
  • sadzeniem i nawożeniem roślin,
  • montażem instalacji automatycznego nawadniania,
  • budową ogrodowego stawu.

Udział w szkoleniu mogą wziąć udział zarówno osoby, które zawodowo zajmują się zakładaniem ogrodów, jak i amatorzy, którzy nie mają doświadczenia i wiedzę zdobytą na szkoleniu chcą wykorzystać po prostu podczas zakładania własnego ogrodu przydomowego czy działkowego. To jedno z niewielu, jeżeli nie jedyne tego typu szkolenia dostępne dla amatorów!

Każdy uczestnik szkolenia samodzielnie wykona poszczególne etapy budowy ogrodu pod nadzorem i przy pomocy trenerów. Uczestnicy szkolenia otrzymają też komplet materiałów dydaktycznych, międzynarodowy certyfikat ukończenia kursu oraz prawo do zakupu artykułów do budowy ogrodów i terenów zielonych w cenach hurtowych. Jeżeli ktoś zamierza właśnie założyć lub mocno przearanżować swój ogród, to może się okazać, że oszczędności poczynione na zakupach w cenach hurtowych zwrócą, a może i nawet przewyższą koszt samego szkolenia. To się musi opłacać!

Od szkolenia można oczekiwać wiele. Około miesiąc temu poprosiliśmy czytelników naszego portalu o wypełnienie ankiety, w której wskazali czego najbardziej oczekiwali by od tego typu szkolenia. Wszystkie uwagi i wskazówki przekazane przez ankietowanych zostaną przeanalizowane i wzięte pod uwagę przez organizatorów szkolenia.

No i, co najważniejsze, jeden z uczestników konkursu na forum Poradnika Ogrodniczego weźmie udział w szkoleniu zupełnie za darmo!

Więcej informacji o szkoleniu na stronie organizatora szkolenia – pracowni architektury krajobrazu Gordo Studio.

Poza nagrodą główną, przygotowaliśmy też 10 nagród dodatkowych. Są to m. in. zestawy roślin i nasion, zestawy do domowej uprawy pieczarek oraz koszulki z logo PoradnikOgrodniczy.pl

Sponsorami nagród dodatkowych są sklepy internetowe: ŚwiatCebul.pl, Gadar.pl, OgrodyTraw.eu, Oaza-Palmy.pl oraz administrator forum Poradnika Ogrodniczego.

A na czym polega zadnie konkursowe? No cóż, w stosunku do wartości i liczby nagród, jest banalnie proste! Wystarczy wypełnić krótki test, składający się z 10 pytań. Zapraszam do udziału i życzę emocjonującej rywalizacji w konkursowych zmaganiach. Pełen regulamin konkursu i treść zadania konkursowego jest tutaj: zobacz stronę konkursu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment