Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE, 30 sierpnia – 1 września 2013r

Posted on 26th sierpień 2013 in Aktualności z branży, Co w trawie piszczy?, Warto zobaczyć

Zieleń to Życie 2013Zbliża się XXI Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE, która odbędzie się w dniach 30 sierpnia – 1 września 2013 r. w Warszawie, w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Hasło przewodnie tegorocznych targów roślin i ogrodów brzmi: OGRODY Z CHARAKTEREM – jego interpretację znajdziemy zarówno w ekspozycjach wystawców jak i programie towarzyszącym.

Już za kilka dni w jednym miejscu i czasie spotkają się szkółkarze i ogrodnicy oraz producenci techniki, akcesoriów i dekoracji, kupcy zajmujący się handlem roślinami i produktami ogrodniczym, projektanci i wykonawcy terenów zieleni, zarządzający zielenią publiczną oraz wszystkich zawodowo związani z tym sektorem.

Wyróżnikiem Wystawy jest wyraźny profil tematyczny – rośliny i wszystko co jest związane z ich produkcją, sprzedażą i zastosowaniem. To właśnie w Warszawie na przełomie sierpnia i września zobaczyć można największą w tej części Europy ofertę szkółkarzy prezentujących drzewa, krzewy, byliny, róże, ozdobne trawy, pnącza, rośliny rabatowe i tarasowe, rośliny owocowe, cebule i nasiona. To także okazja dla producentów i hodowców do prezentacji nowości. Poza możliwością obejrzenia konkretnych produktów, wyszukania nowości, trendów czy nadchodzących zmian. Wizyta na targach to także okazja nawiązania osobistych kontaktów handlowych i uczestniczenia w branżowych seminariach i konferencjach.
 
W targach weźmie udział 250 wystawców z 11 krajów – Polski, Belgii, Danii, Czech, Francji, Holandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Słowacji, Włoch. Ich ofertę obejrzą goście z całej Polski, a także z ponad 30 krajów świata.
 
Organizatorzy – Związek Szkółkarzy Polskich i Agencja Promocji Zieleni.
Szczegóły na stronie www.zielentozycie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comment