Topsin M 500 SC – TOP produkt Target!

Na naszym forum właśnie zakończył się konkurs na „TOP produkt” firmy Target. Jak się okazało, uczestnicy konkursu najczęściej głosowali na preparat Topsin M 500 SC. Jest to środek grzybobójczy do opryskiwania roślin, zaprawiania nasion, cebul i do odkażania podłoża. Opinie uczestników konkursu potwierdzają jego wysoką skuteczność. Ale nie tylko Topsin M 500 SC typowali nasi forowicze.

Dosyć często uczestnicy konkursu rekomendowali także preparat Miedzian 50 WP. Jest to również preparat grzybobójczy, znany od lat, chętnie stosowany przez miłośników uprawy roślin na działkach i w ogrodach przydomowych i, co bardzo ważne, zakwalifikowany do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

Oba w/w preparaty w swojej pracy konkursowej wymienił użytkownik naszego forum, znany z udziału w poprzednich konkursach – Priam, zdobywając główną nagrodę – podkaszarkę żyłkową AL-KO TE450 Silver Komfort. Jurorzy nagrodzili jeszcze 10 osób, które otrzymają zestawy produktów firmy Target. Listę wszystkich nagrodzonych osób i rekomendowanie przez nie produkty firmy Target można znaleźć na naszym forum oraz na stronie internetowej firmy Target.

Zapraszam do odwiedzenia tych stron i zapoznania się z opisami pozostałych produktów firmy Target, które polecają uczestnicy konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment