Kosiarka samojezdna Husqvarna

Jak podawał Globalny Raport Ogrodniczy 2011, przygotowany przez firmę Husqvarna – 40% konsumentów na świecie nie ma czasu, aby zadbać o swój ogród. To wiąże się z rosnącą popularnością automatycznych kosiarek. Dla ich właścicieli przygotowano kolejne udogodnienie – aplikację na iPhone przeznaczoną do zdalnego sterowania samojezdną kosiarką Husqvarna Automower®. Dostępna jest ona za darmo w internetowym sklepie App Store.

Za pomocą nowej aplikacji można kosić trawę, nawet będąc poza domem!

Każda automatyczna kosiarka samojezdna Husqvarna Automower®, wyposażona w Jednostkę Komunikacyjną GPS, może być zdalnie włączana i wyłączana, a jej ruchy można śledzić poprzez wyświetlacz iPhone. Aplikacja posiada także pomocne materiały i wskazówki takie, jak: filmy instalacyjne, przewodnik kupującego oraz zestaw najczęściej zadawanych pytań.

Wszyscy chcemy mieć dobrze utrzymany trawnik, ale tylko nieliczni mogą poświęcić na jego pielęgnacje odpowiednią ilość czasu. Z pomocą automatycznej kosiarki Automower® życie właścicieli ogrodów staje się łatwiejsze. Dzięki aplikacji iPhone przenosimy ogrodnictwo w zupełnie nowy wymiar. Teraz utrzymanie trawnika w idealnym stanie jest łatwe, jak odbieranie telefonu – powiedział pan Jerzy Banaszczyk, ekspert firmy Husqvarna.

Jednostka Komunikacyjna GPS jest dostępna dla większości wersji kosiarek samojezdnych Husqvarna Automower®, a od 2011 roku jest standardem w modelu 260 ACX. Akcesorium GPS umożliwia także namierzenie złodzieja, w wypadku kradzieży kosiarki, oraz powiadomienie alarmowe SMS.

Kosiarki samojezdne Husqvarna Automower® to pierwsze na świecie w pełni zautomatyzowane, inteligentne kosiarki!

Zostały tak skonstruowane, aby realizować koszenie niezależnie od kształtu trawnika, obecności przeszkód (takich jak: rośliny, mała architektura ogrodowa itp.), ukształtowania terenu czy pogody. Zastosowane rozwiązania techniczne spowodowały, że kosiarki te są: ekonomiczne, ciche, bezpieczne w użytkowaniu oraz lekkie i o niewielkich rozmiarach.

A jakie są opinie użytkowników kosiarek samojezdnych Husqvarna? Jeżeli ktoś z czytelników bloga ma taką kosiarkę, zapraszam do wpisywania opinii w komentarzach :-)

Informacja prasowa nadesłana przez ComPress S.A.

Zobacz również:
Kosiarka ręczna bębnowa – opinie, jak działa
Nowe podkaszarki żyłkowe Black&Decker
Wiosenna konserwacja kosiarki spalinowej
Co robić ze skoszoną trawą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comment