Nawozy DR GREEN – rabat 20%

Mam przyjemność przekazać czytelnikom bloga kod rabatowy na zakup nawozów DR GREEN w sklepie Sadowniczy.pl – po wpisaniu kodu otrzymacie 20% rabatu! W dalszej części wpisu wyjaśniam dlaczego warto zainteresować się nawozami DR GREEN, co czyni je tak wyjątkowymi oraz podaję szczegóły jak wykorzystać kod rabatowy.

Dlaczego akurat na nawozy DR GREEN? Są to nowoczesne nawozy granulowane, wieloskładnikowe. Zawarta w tych nawozach nowatorska formuła aktywująca MicroActive to zestaw odpowiednich aminokwasów oraz witamin. Aplikowane w odpowiednich ilościach mają wpływ na szereg istotnych procesów oraz funkcji w roślinie. Nawozy DR GREEN zawierają też fosfor o przedłużonym działaniu, wolny od zanieczyszczeń! Dzięki zastosowaniu alternatywnego źródła fosforu, nawozy DR GREEN są wolne od fluoru i metali ciężkich. To tylko niektóre zalety tych nawozów.

Jak przyznaje obsługa sklepu Sadowniczy.pl – Zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowego asortymentu, gdyż jesteśmy przekonani, iż jest to towar nowoczesnej technologii oraz wysokiej jakości.

Aby zachęcić Was do wypróbowania nawozów DR GREEN, mam dla Was kod rabatowy, dający 20% upustu na zakup tych nawozów!

Treść kodu: GREEN
Ważny do: 17 sierpnia 2012

Pełną ofertę nawozów DR GREEN można zobaczyć tutaj: nawozy DR GREEN

Jeżeli ktoś ma kłopot z wykorzystaniem kodu rabatowego, nie wie gdzie go wpisać, w naszym poradniku jest film instruktażowy jak wykorzystać kod rabatowy.

Życzę udanych zakupów!

P.S.
Podobne kody rabatowe często wysyłamy czytelnikom naszego newslettera. W tym roku mieliśmy kody na zakup nawozów, kwiatów cebulowych, drzewek owocowych i wiele innych. Osoby zainteresowanie otrzymywaniem takich kodów zachęcam do zapisania się na nasz newsletter ogrodniczy :-)

comments: 0 » tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comment