Projektowanie systemu nawadniania ogrodu z ekspertami Gardena

Bezpłatne spotkanie z projektantami systemów nawadniania ogrodów – już w najbliższą sobotę 30 czerwca br. w CH Leroy Merlin Rumia oraz w CH Leroy Merlin Wrocław będzie można odwiedzić punkty eksperckie marki Gardena. Eksperci tego dnia odpowiedzą na pytania dot. nawadniania ogrodu oraz wykonają indywidualne projekty systemu nawadniania. A co, jeżeli nie możemy przyjść na spotkanie z ekspertami? Wówczas warto skorzystać z programu Sprinklersytem Planner, dostępnego na stronie internetowej Gardeny!

Marka Gardena zaprasza wszystkich posiadaczy ogrodów, zarówno działkowych jak i przydomowych, do zaprojektowania systemu nawadniania, dopasowanego do potrzeb danego ogrodu. „Odpowiednie nawadnianie jest podstawą każdego ogrodu. To zarządzanie optymalnym życiem roślin w ogrodzie, aby nasadzenia oraz trawnik były zielone i w dobrej kondycji mimo upalnych, suchych czy deszczowych dni. To także racjonalne gospodarowanie wodą i duża oszczędność naszego czasu. Gardena od kilkudziesięciu lat oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie czterech obszarów tworzących systemy nawadniania tzn. pompowania wody, sterowania nawadnianiem, transportu i dozowania wody. Każdy kto dostarczy do nas plan swojego ogrodu otrzyma profesjonalnie opracowany projekt systemu nawadniania oraz wycenę urządzeń jakie musielibyśmy zainstalować w naszym ogrodzie . Większe i bardziej czasochłonne projekty będą odsyłane klientom do sklepu w ciągu 7 dni” – wyjaśnia Dariusz Kaproń, Ekspert marki Gardena.

W ofercie Gardena znajdziemy wszystkie elementy potrzebne do samodzielnej budowy systemu nawadniania ogrodu – pompy, sterowniki, węże, wózki do węży, pistolety zraszające, natryski oraz zraszacze. Wszystkie te urządzenia charakteryzują się optymalnymi walorami ergonomicznymi i najwyższym komfortem użytkowania. Są tutaj rozwiązania zarówno z zakresu nawadniania ręcznego, jak i automatycznego i półautomatycznego systemu nawadniania. Dzięki nim ogród i rosnące w nim rośliny będą w idealnym stanie przy minimalnym nakładzie czasu i pracy, zapewniając nam komfort podczas przebywania w ogrodzie.

Spotkaj się z Ekspertem!
30 czerwca br. Marka Gardena zaprasza wszystkich właścicieli ogrodów na swoje stoisko, które będzie znajdowało się w dziale „Ogród” CH Leroy Merlin Rumia oraz oraz w CH Leroy Merlin Wrocław. Punkty będą czynne w godzinach od 10:00 do 18:00. Dla odwiedzających to okazja aby zapoznać się z nowoczesnymi technikami nawadniania oraz uzyskać praktyczne porady jak prawidłowo wykorzystywać je w swoim ogrodzie.

Aby uzyskać porady oraz otrzymać gotowy projekt systemu nawadniania należy:

  • dostarczyć plan ogrodu wykonany w skali,
  • zaznaczyć teren, który potrzebuje nawadniania (np. trawnik, żywopłot, rabata),
  • zaznaczyć teren nie przeznaczony do nawadniania (np. dom, podjazd, altana),
  • zaznaczyć miejsce ujęcia wody,
  • podać wydajność ujęcia (tzw. próba wiaderkowa – w ile sekund można napełnić wiadro o pojemności 10 litrów).

Sami także możemy zaprojektować!
Każdy, kto nie będzie mógł osobiście uczestniczyć w spotkaniu z Ekspertem Gardeny, może samodzielnie zaprojektować system nawadniania w swoim ogrodzie poprzez wykorzystanie aplikacji zamieszczonej na stronie: www.gardena.pl. Korzystając z pełni intuicyjnego i prostego programu Sprinklersytem Planner, wystarczy naszkicować swój ogród wraz z jego otoczeniem i elementami takimi jak dom, garaż czy rabaty kwiatowe, rozmieścić zraszacze i rury montażowe, by po chwili zobaczyć na ekranie komputera profesjonalnie zaprojektowany, dopasowany do konkretnego ogrodu system nawadniania.

Gdzie kupić elementy do budowy systemu nawadniania?
Mając gotowy projekt ogrodu z systemem nawadniania, pozostaje nam kupić poszczególne elementy uwzględnione w projekcie. Bardzo łatwo możemy to zrobić przez internet za pośrednictwem sklepu Gadar.pl – zobacz ofertę Gardena. Sklep polecam jako rzetelnego i godnego zaufania sprzedawcę internetowego, z którym współpracujemy już od kilku lat.

Życzę udanych projektów z programem Gardeny oraz zakupów on-line :-)

Zobacz również:
Automatyczne nawadnianie ogrodu
Ogrodowy rozdzielacz wody GARDENA

One Response to “Projektowanie systemu nawadniania ogrodu z ekspertami Gardena”

  1. anslaw pisze:

    Serdeczne dziekiPings responses to this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment