Jakie deski na taras wybrać?

Posted on 15th marzec 2013 in Ogród ozdobny, Porady ogrodnicze

Deska tarasowa ANDREWEXTaras przy domu to miejsce spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Aby taras prezentował się dobrze i służył wiele lat, trzeba zbudować go z dobrych jakościowo materiałów. Jakie deski wybrać na taras?

Jak wybierać deski na taras, gdzie je kupić i jak je zamontować, aby móc cieszyć się spędzaniem czasu na tarasie? Jest wiele firm na rynku oferujących różne rozwiązania pasujące do tarasów zarówno tych prowadzących do ogrodu lub znajdujących się na ostatnim piętrze apartamentowca. Pragniemy jednak przyjrzeć się z bliska pewnej szczególnej polskiej firmie – ANDREWEX.

Produkty tej firmy znane są w całej Europie a deski tarasowe zdobią tysiące domów i mieszkań w Austrii, Szwajcarii czy Niemczech. ANDREWEX od 24 lat produkuje deski tarasowe najwyższej jakości, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Warto jednak zauważyć, że ceny produktów firmy ANDREWEX nie odstraszą nawet osób o skromniejszym portfelu. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – ANDREWEX to nie tylko niezawodna jakość, ale również najlepsza cena na rynku. Sosna, modrzew, modrzew syberyjski, drewno egzotyczne – wszystkie te rodzaje desek tarasowych znajdziemy w nowoczesnym sklepie internetowym pod adresem www.sklep.andrewex.pl.

Wybierając deski tarasowe skupmy się na rodzaju, dobierzemy akcesoria i sposób płatności. Na każdym etapie zakupu możemy skonsultować wybór desek tarasowych z profesjonalną obsługą sklepu, która nie tylko doradzi w najdrobniejszym szczególe, ale również zadba o transport i montaż desek na naszym tarasie. Jakość obsługi sklepu zasługuje na wyróżnienie. Jeśli chcemy wcześniej obejrzeć i wybrać deski na taras, możemy udać się do centrum handlowego Janki k. Warszawy, lub Targówek- gdzie przy drzwiach wejściowych do sklepu IKEA mieszczą się punkty sprzedaży i osobistego odbioru firmy ANDREWEX.

W sklepie internetowym znajdziemy bogaty asortyment drewnianych desek tarasowych, które sprawią, że nasz taras w końcu będzie spełnieniem naszych marzeń i stanie się przestrzenią radości, rodzinnego ciepła i niezapomnianych chwil spędzonych z najbliższymi.

Deska tarasowa firmy ANDREWEX jest trwała, doskonale zabezpieczona, przyjazną dzieciom i środowisku. To najlepszy wybór na rynku.
Jeśli pragniemy dodatkowo wzbogacić wygląd naszego ogrodu czy tarasu o inne produkty, takie jak meble ogrodowe, donice, ogrodzenia drewniane to ANDREWEX jest idealnym partnerem w realizacji nawet najbardziej wybrednych wizji.

Zobacz również:
Podesty tarasowe drewniane
Deski kompozytowe na taras
Meble ogrodowe. Jakie wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Comment