Zestawy narzędzi ogrodowych TOPEX

Wiosną 2012 w ofercie TOPEX pojawiła się nowa grupa produktów – narzędzia ogrodowe. Wśród nowości popularnej polskiej marki znalazły się dwa praktyczne zestawy, które znakomicie sprawdzą się podczas prac na grządkach. Dzięki estetycznym opakowaniom mogą być także znakomitym pomysłem na prezent dla każdej miłośniczki roślin.

W skład nowego zestawu z linii ogrodowej TOPEX (15A410) wchodzą: łopatka, grabie wachlarzowe oraz pazurki. Całość zapakowano w praktyczną, kolorową torbę. Część robocza narzędzi wykonana została z wytrzymałej stali, pokrytej lakierem młotkowym, który gwarantuje odporność na korozję i należytą trwałość narzędzi. Drewniane rękojeści wszystkich trzech produktów zostały pokryte miękką gąbką umożliwiającą pewny i komfortowy chwyt.

Drugi zestaw (15A411) to: łopatka, łopatka wąska i pazurki. Wszystkie elementy kompletu wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki temu narzędzia są bardzo lekkie i odporne na korozję. Łopatki z tego zestawu dodatkowo posiadają wytłoczoną na głowicach podziałkę, ułatwiającą wkopywanie cebulek kwiatowych na odpowiednią głębokość.

Oba zestawy TOPEX zapakowane są w praktyczne torby, ułatwiające przechowywanie narzędzi. Ich oryginalny wygląd – kwiatowe wzory i wiosenne barwy – sprawiają, że znakomicie nadają się na drobny upominek, dla zapalonych ogrodników i działkowiczów.

Więcej informacji na temat nowych zestawów i pozostałych narzędzi marki TOPEX na stronie internetowej producenta www.topex.pl, a na naszym forum właśnie rozpoczął się konkurs, w którym można wygrać te praktyczne narzędzia, atrakcyjnie zapakowane, a także rękawice ogrodnicze TOPEX. Jakie jest zadanie konkursowe? Wejdź na forum i weź udział w konkursie…

Dopisane 25 kwietnia 2012r.:
Konkurs na forum zakończony i nagrody wysłane. Na forum można przeczytać wątek z opiniami zwycięzców konkursu o otrzymanych nagrodach: narzędzia ogrodowe TOPEX – opinie :-)

comments: 0 » tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment